02-09-13

HIER IS EM MET DANK AAN LUC BARBE

JOGGING "EL BIERKY" 23/08/2013 (8,150 Km)
Rang Participants Temps Catégorie Club
1 FRANCOIS Luc 26'43" V2 (Handi) Rolling Lions
2 WASTIAU Thomas 28'30" SH H.A.C.
3 STILITE Yoann 29'00" JH Theodo Tempo
4 VANDERBECQ Pierre-Henri 29'13" SH  
5 TRIFIN Jonathan 30'45" SH E.T.E
6 VANDENBROECK Rudy 31'20" V2   
7 CULOT Jean-Marc 32'09" V1  
8 VAN HEMELRYK Johan 32'28" SH O.E.H.
9 BOTTE Vincent 32'35" SH E.T.E
10 LIBERT Thierry 33'01" SH E.T.E
11 POZZA Pierre 33'07" V1 Tortues Meslinoises
12 STOCKE David 33'28" V1 E.T.E
13 CASTIAUX José 33'39" V2 Vallée du Hain
14 NANIWE Gilles 33'48" SH Kuristo
15 DEN HOUDIJKER David 33'51" SH Joggers Beersel
16 CASTEL Dimitri 34'14" SH  
17 DURITA Zolika 34'21" V1 J.E.T.
18 VERBRUGGHEN Willy 34'27" V2 Leeuwerik
19 DECUYPERE Steven 34'30" SH  
20 EL BOUJDAINI Mohamed 35'01" V2 Joggers Beersel
21 DAMBOIS Thieery 35'21" V1 U.A.C.
22 BOUTRY Vincent 35'26" SH Ronde des Sorcières
23 BASTELEUS Gunter 35'37" SH B.V.L
24 TABARY Arduin 35'40" SH Enfer des Collines
25 VANISTERBECQ Peter 35'49" V1 O.E.H.
26 OLBRECHTS Thomas 36'01" SH E.T.E
27 NERINCKX Patrick 36'04" V1 O.E.H.
28 DERIDDER Rodney 36'07" SH J.E.T.
29 HERREMANS Sven 36'13" SH Joggers Beersel
30 EECKHOUT Marc 36'19" V1 J.E.T.
31 DELCORDE Bernard 36'24" V1 H.A.C.
32 STILITE Frank 36'29" V1 Theodo Tempo
33 GERIN Eric 36'46" V1 B.J.B.
34 VAN EERDEWEGH André 36'49" V2 Vallée du Hain
35 DELAERE Christophe 37'05" V1  
36 ROCQ Bruno 37'06" V2 OCCA Matériel
37 VANDERVAL Martine 37'25" A1 Vallée du Hain
38 VAN CUTSEM Linde 37'37" A1 D.A.C.
39 RIZZUTO Antonio 38'19" SH JC Baudour
40 EECKHOUT Rémy 38'28" JH J.E.T.
41 BOURLEAU Bernard 38'55" SH E.T.E
42 VAN QUEKELBERGHE Peter 38'57" SH  
43 BICKE Paul 39'01" V2  
44 WASTIAU Grégory 39'14" SH J.E.T.
45 LAQUAYE Didier 39'24" SH  
46 HAMELRYCK Ronny 39'29" V1 O.E.H.
47 LEJEUNE Jean 39'39" V3 H.A.C.
48 ALVAREZ BLANCO Manuel 39'50" V2 J.E.T.
49 DE NOO Patrick 39'54" V1  
50 ILIC André 40'17" V2  
51 LEHAIRE Ivan 40'24" V1 J.E.T.
52 VAST Catherine 40'29" SD E.T.E
53 BOYEN Patrick 40'31" SH E.T.E
54 CEUPPENS Patrick 40'49" V2 B.V.L
55 STEENS Emiel 40'58" V2 B.V.L
56 POTY Françis 41'02" V1  
57 VINCENT Albert 41'07" V3 E.T.E
58 SWIDERSKI Marek 41'22" SH El Binde à Mickey
59 CAPPELLEN Dany 41'27" V2 O.E.H.
60 CHARLIER Baudouin 41'37" V3 J.E.T.
61 DE JODE Françis 42'19" V1 E.T.E
62 EYLENBOSCH Gaston 42'38" V3 B.V.L
63 BRIDE David 42'49" SH  
64 LORIES Linda 43'12" A2 Axa Running Team
65 DE GREEF Joachim 43'13" SH O.E.H.
66 NIEUBOURG Dirk 43'26" V2 O.E.H.
67 MAJA Quentin 43'37" SH J.E.T.
68 VANCRAEYNEST Geert 43'56" V1  
69 ZOCASTELLO Marco 44'08" SH J.E.T.
70 LETE Julie 44'38" SD AC Beloeil
71 DEN HOUDIJKER Willem 44'46" V3 Joggers Beersel
72 THYS Johan 44'51" V1 E.T.E
73 REDOMERO Dolores 44'54" A1 E.T.E
74 DEBROUX Chantal 45'04" A1 O.E.H.
75 VILLE Hilde 45'13" A1 O.E.H.
76 VAN DROOGENBROECK Patrick 45'21" V3  
77 TACK Sébastien 45'45" SH  
78 LEHAIRE Philippe 45'47" V3 J.E.T.
79 EYLENBOSCH Jan 45'50" V3 B.V.L
80 ROOSENS Laurence 45'51" SD BW
81 ROOS Joël 45'52" V1  
82 CHRISTIAENS Cécile 46'02" A1 O.E.H.
83 DOS REIS Lidia 46'03" A2 H.A.C.
84 POTY Madison 46'13" JD  
85 PETIT Stéphanie 46'19" SD  
86 DE JONGHE Patrick 46'39" V2 O.E.H.
87 SWIDERSKI Vincent 46'40" V1 B.J.B.
88 LEKIME Pamela 46'41" SD J.E.T.
89 DE WITTE Christian 46'53" V2  
90 DE ROECK Monique 47'01" A2 J.E.T.
91 SPITALERI Mario 47'03" V2  
92 JAMAELS Rik 47'08" V1  
93 AVAU Magda 47'16" A2 Joggers Beersel
94 DUMONT Dominique 47'33" A1 J.E.T.
95 POLFLIET Christelle 47'45" A1  
96 ESCOUFLAIRE Christophe 47'57" V1  
97 TONDEUR Laurence 48'03" SD  
  DE CONINCK Benoît 48'03" SH E.T.E
99 VAN DER VEEKEN Valérie 48'04" A1 James
100 THIEBAUT Jean-Marie 48'17" V3 E.T.E
101 LAGAERT Rita 48'19" A2 J.E.T.
102 MIDDAG Marc 48'22" V2 O.E.H.
103 DEROUX Claude 48'28" V3 SPHO
104 COLIN Morgan 48'40" SH  
105 CLAUS Thérèse 48'49" A1 Tortues Meslinoises
  HEYVAERT Dominique 48'49" V1 Tortues Meslinoises
107 FOURNEL Nicolas 48'52" SH BW
108 VAN DORPE Noémie 49'00" SD E.T.E
109 DERIDDER Hilde 49'04" A2 O.E.H.
110 GASKIN Rudi 50'14" V2 J.E.T.
111 PILATE Guy 50'16" V3 Vallée du Hain
112 PIPELEERS Paula 50'19" A2  
113 CROKAERT Agnès 50'52" A2 Leeuwerik
114 DECKX Kitty 51'00" A2 Joggers Beersel
115 DELVAILLE Katia 51'07" A1 James
116 VAN DEN EEDE Yana 52'25" SD  
  PLANT Robert 52'25" V2 JCPMF
118 AÏSSATOU Issa 52'49" A1 J.E.T.
119 FURNARI Ornella 52'55" SD J.E.T.
  FURNARI Roberto 52'55" V2 J.E.T.
121 PLETINCKX Isabelle 54'09" A1 J.E.T.
122 BEELEN Lisette 54'59" A3 B.V.L
123 WAYEMBERGH Claudine 55'32" A2 E.T.E
  JADOT Alain 55'32" V1 E.T.E
125 GOFFIN René 55'35" V2 El Binde à Mickey
126 ANDRIESSENS Brigitte 57'40" A1 J.E.T.
127 CHALLE Emmanuelle 58'01" A1 J.E.T.
  GINEPRO Laurence 58'01" SD J.E.T.
129 PIERRE Viviane 1h00'30" A1 JCPMF
  PIERRE Anne-Claude 1h00'30" A1 JCPMF
131 BARBE Suzanne 1h00'52" A3 Leeuwerik
132 VASTESAEGER Rufin 1h00'53" V3 Leeuwerik
133 VAN CAPPELEN Paul 1h01'00" V3 Theodo Tempo
134 DE NYS Laetitia 1h01'01" SD Joggers Beersel
  HERREMANS Pierre 1h01'01" V3 Joggers Beersel
Non classé VAN TASSEL Renaat   V3 O.E.H.
Non classé WUESTENBERGHS Sofian   JH RWDM

20:52 Gepost door patrick | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.